Kurumsal

Biz Kimiz

Biz Kimiz

Kalıp sektöründe 30 yıla yakın süredir mühendislik ve imalat deneyimi olan kadrosuyla ile istanbul’da faaliyet gösteren Tepe Kalıp, Mutfak Eşyaları, Otomotiv, Beyaz Eşya, Elektrik – Elektronik, İnşaat ve pek çok sektöre tasarım ve üretim hizmeti vermektedir.
Tepe Kalıp, tüm bilgi kaynaklarını, teknolojisini, ürün ve hizmet ile kalite anlayışı olan tartışmasız müşteri memnuniyetini çalışmalarına ve üretimine taşıyarak kalıp sektörünün öncü şirketlerı arasında hak ettiği yerini almıştır.
Yüksek tüketici kalitesini ve uluslararası standartları dikkate alan Tepe Kalıp, bilgi birikimi ve deneyimini, kalite anlayışını, çalışanları ile birlikte geliştirmeye devam etmektedir.

Tepe Kalıp’ ın, sektördeki bu hedeflerini; üretimde mükemmellik, akıllı sistemler, son teknolojik yenilikler , bilgi birikimi ve deneyimi ile gerçekleştirmektedir.

Kalite Politikamız

  • Müşterilerin şartlarına, ihtiyaçlarına, tercihlerine ve beklentilerine uygun kalıpların geliştirilmesi ve üretilmesi.
  • Üretim sürecinin verimliliği ve karlılığı için sürekli mücadele.
  • Çalışanlar arasında takım çalışmasını ve işbirliğini teşvik etmek.
  • İnsan Kaynaklarının eğitimi ve sürekli öğrenimi.
  • Bireysel menfaatleri kurumun menfaatleri ile uyumlu hale getirmek için tüm çalışanların şirketin misyonu ve vizyonuna katılımının sağlanması ve teşvik edilmesi.
  • Sürekli iyileştirme arayışında iç süreçlerin sürekli izlenmesi.

Misyonumuz

Misyonumuz plastik enjeksiyon ve enjeksiyon kalıplama için kalıplar geliştirmek ve üretmek, daha kısa teslim süreleri, iş sürekliliğini sağlamak ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmaktır.

Vizyonumuz

Kalıp sektöründe referans firma olarak tanınmak, sunulan çözümler ve ekibin yetkinliği için tüm paydaşlar için değer yaratmak ve tanımak.


GURUP ŞİRKETLER

TEPE 5 EKSEN
DUSHAX
GastroPlast